Czarnuszka kot

i

Autor: Wolontariat w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu

Kącik adopcyjny

Czarnuszka czeka na dom. Potrzebuje cierpliwego opiekuna

2024-05-24 0:46

W zamojskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt kotów jest zdecydowanie mniej niż psów, zazwyczaj szybko znajdują domy. Ale mniejsze szanse na adopcje mają, te które boją się ludzi. I taka właśnie jest mała Czarnuszka.

Czarna kotka, Czarnuszka ma pół roku, jest zaszczepiona i wysterylizowana.

Jest przerażona schroniskiem, wciśnięta w kącik, unika nas bardzo. Takie koty, mimo młodego wieku i tego, że mogłyby być już w swoim domu, dorastają w schronisku, w klatce. To jest bardzo kiepski start w życie. Chcemy bardzo, ale to bardzo zaapelować, o to żeby pomagać właśnie takim kotom. Kot, który jest jak Czarnuszka w wieku pół roku, powinien w tym momencie się socjalizować i poznawać świat. To jest taki ostatni dzwonek, kiedy ona może super ukształtować swój charakter. Czarnuszka czeka na bardzo cierpliwy dom, więc jeśli macie Państwo warunki i chcecie jej pomóc oswoić się i ze światem, zapraszamy do schroniska. — mówi Lidka Wikiera, przewodnicząca wolontariatu w schronisku w Zamościu.

Doda i Anna Lewandowska w "Tańcu z Gwiazdami". Kolejne nazwiska szokują. Widzowie nie mają wątpliwości

Placówka i wolontariusze oferują pomoc w transporcie i wsparcie kociej behawiorystki. Czarnuszkę lub innych kocich podopiecznych można poznać osobiście, odwiedzając je w godzinach pracy schroniska. Potrzebne informacje kontaktowe znajdują się na Facebookowym profilu Wolontariat w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.