Zamość: Praca w Starowstwie Powiatowym. Bez przeszkód

Od dzisiaj czyli 24 stycznia w wprowadzono pracę zdalną w urzędach administracji publicznej lub jednostkach wykonujących zadania o charakterze publicznym. To efekt rozporządzenia covidowego. Ma to ograniczyć kontakt urzędnik- petent.

zamość
Autor: Wioletta Sawa, Radio Eska Zamość

 W Starostwie Powiatowym w Zamościu sytuacja jest dobra i sprawy możemy załatwiać normalnie.

- Starostwo normalnie pracuje nie mamy w tej chwili żadnych ograniczeń związanych z covidem, przyjmujemy interesantów , normalnie pracujemy, nie mamy zakażeń pracowników, na ten moment mamy dobrą sytuację - mówi Starosta Zamojski- Stanisław Grześko.

Ograniczenia rządowe mają potrwać do 28 lutego.​