zamość

i

Autor: FB Miasto Zamość

Zamość: Miasto Zamość zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym

2021-04-15 8:51

Zasady konkursu są proste. Wystarczy ściągnąć książkę kucharską „Zamojskie smaki”, ugotować jedną z potraw, sfotografować danie i zdjęcie wstawić w komentarzu pod konkursowym postem. Trzeba to zrobić do 16 kwietnia.

- Konkurs kulinarny został ogłoszony w związku  najnowszą publikacją Urzędu Miasta Zamość. Wydaliśmy książkę kucharską "Zamojskie smaki". Jest to zbiór 22 przepisów kulinarnych, które są okraszone historyczną notką. Przepisy zebrała dla nas Dominika Lipska ze Stowarzyszenia "Turystyka z pasją".  W książce zawarte są dania zdrowe, oparte o naturalne składniki. W tym momencie rozpoczęliśmy kampanię promocyjną i ogłosiliśmy konkurs kulinarny. Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w naszym konkursie. Można wygrać zestaw promocyjny Miasta Zamość -  mówi- Barbara Godziszewska Dyrektor - Wydziału Turystyki i Promocji Miasta Zamość.

Konkurs potrwa do 16 kwietnia, do godziny 16:00. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną fotkę . Wygrywają zdjęcia z największą ilością poślubień. Wyniki konkursu zostaną podane na fanpage’u „Zamość Twierdza Otwarta”.