ZDK

i

Autor: M.S Eska Zamość

teatr

Scena Zamojskiego Domu Kultury czeka! Spektakle zaprezentują teatry amatorskie

2024-02-23 17:06

Zamojskie Premiery Teatralne coraz bliżej. Czas na zgłoszenia chętni mają do 15 marca - jest więc jeszcze chwila na przygotowanie inscenizacji na przegląd. To propozycja dla grup z Zamościa oraz z powiatu zamojskiego.

Zamojskie Premiery Teatralne to okazja do zaprezentowania twórczej działalności zespołów szkolnych, studenckich, grup działających w klubach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Zapraszamy serdecznie naprawdę wszystkich. Jest to przegląd teatrów amatorskich z Zamościa i regionu powiatu zamojskiego. Tak że zapraszamy grupy działające w szkołach, w Domach Kultury, w Gminnych Ośrodkach Kultury, grupy senioralne również. Nie ma ograniczenia wiekowego. Należy przygotować dowolny repertuar w dowolnej formie. Ale ograniczenia są dwa: grupa dziecięca ma ograniczenie do 30 minut spektaklu, natomiast grupa dorosłych do 60 minut. — mówi Diana Maciąg kierowniczka działu marketingu ZDK.

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Prezentacje odbędą się 27 marca o godzinie 10:00 w Zamojskim Domu Kultury.

Zespoły teatralne dzieci i młodzieży w ramach nagrody mogą otrzymać nominację do 23 Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – Festiwalu Najciekawszych Widowisk, który odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

Zainteresowani kartę zgłoszeń i regulamin premier znajdą na stronie zdk.zamosc.pl

Zamojskie Premiery Teatralne 2024

i

Autor: Zamojski Dom Kultury

Zobacz też: Rynek Wodny w Zamościu.