motocykle

i

Autor: pixabay.com

imprezy

Motocykliści z Krasnegostawu zapraszają na zlot! Impreza już w ten weekend

2024-06-05 17:41

Stowarzyszenie Free Wings Krasnystaw po raz 15 organizuje Moto Forszmak Party. 7-9 czerwca motocykliści i sympatycy motoryzacji ponownie spotkają się nad Wieprzem. W planach jest oczywiście dobra zabawa - rajdy, konkursy, pokazy i koncerty. Będzie też okazja do podzielenia się krwią i wsparcia leczenia chorego Mateuszka.

— Wspólnie z Klubem Motocyklowym Free Wings Poland Support 81 zapraszamy na 15. edycję Moto Forszmaku, który odbędzie się w Krasnymstawie przy ulicy Zaułek Nadrzeczny. Impreza przewiduje wiele atrakcji, jak i działań charytatywnych. W sobotę w godzinach od 10:00 do 14:00 będzie możliwość oddania krwi w specjalnym autokarze. Również w sobotę odbędą się licytacje, będziemy zbierać pieniądze dla Mateuszka, który potrzebuje operacji w Bostonie. — mówi Aleksander Laskowski, prezes Stowarzyszenia Free wings Krasnystaw.

Impreza wystartuje w piątek (07.06) o godzinie 12:00 rajdem motocyklowym. A wieczorem uczestnicy mogą liczyć na koncerty i rockotekę przy blasku ogniska.

Lubelskie. Oberwanie chmury w Zamościu

W sobotę zaplanowaliśmy szkolenie kajakowe i spływy po Wieprzu, będzie można też zwiedzać bezpłatnie nasze muzeum w Krasnymstawie, będą pokazy broni, kowalstwa, rzeźbiarstwa. O 13:00 przewidywana jest parada motocyklowa ulicami miasta, później pokazy, ciepły forszmak. A wieczorem również koncerty i integracja przy ognisku. — wymienia Aleksander Leszczyński.

Szczegółowy rozkład jazdy 15 Moto Forszmaku jest dostępny na Facebooku Stowarzyszenia Free Wings Krasnystaw.

Moto Forszmak Party 2024

i

Autor: Free Wings Krasnystaw

Zobacz też: Wizyta w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie.