Zlot motocyklowy

i

Autor: pixabay.com

imprezy

Krasnystaw: 14. Moto Forszmak Party

2023-06-05 17:42

Grupa Free Wings Krasnystaw zaprasza na trzydniowy zlot motocyklowy 9-11 czerwca. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził i nie będzie głodny...

W najbliższy weekend w Krasnymstawie będzie mozna usłyszeć ryk silników. W dniach 9-11 czerwca przy ulicy Zaułek Nadrzeczny odbędzie sie 14 Zlot motocyklowy Moto Forszmak Party.

Na naszym zlocie będziecie mogli Państwo doświadczyć bardzo wielu przyjemnych emocji związanych, m.in. z panelami filozoficznymi, koncertami zarówno w piątek, jak i w sobotę. Będą pokazy rzeźbiarstwa piłą spalinową, będzie kowal, młodzież będzie pokazywała na enduro swoje umiejętności. Kto do nas przyjeżdża wie, że atmosfera i zabawa jest wspaniała. Kuchnia, jak zwykle nasza własna, więc nie zawiedzie się nikt. — mówi Paweł Kiszczak z Free Wings Krasnystaw.

Poza tym organizatorzy zaplanowali II Rajd motocykli zabytkowych i współczesnych, ognisko i różne konkurencje motocyklowe. Odbędą się też licytacje charytatywne. Uczestnicy zlotu będą mogli skorzystać z pola namiotowego. Start w piątek (9 czerwca) o godzinie 14:00. Więcej info na FB grupy.

14. Moto Forszmak Party

i

Autor: Free Wings Krasnystaw