Bestialstwo w czystej postaci. Przecięli kota gilotyną do płytek. Zwierzę konało w ogromnych męczarniach

i

Autor: zdjęcia ilustracyjne pixabay.com/pexels.com kolaż

BESTIALSTWO

Bestialstwo w czystej postaci. Przecięli kota gilotyną do płytek. Zwierzę konało w ogromnych męczarniach

2024-02-29 9:14

Do sieci trafiło drastyczne nagranie, na którym widać, jak oprawcy zabijają młodego kota. Zwierzę zostało przecięte na pół, najprawdopodobniej przy pomocy gilotyny do paneli, po czym skonało w niewyobrażalnych męczarniach. W tle wideo słychać śmiech oprawców.

O tej bulwersującej sprawie poinformowało w swoich mediach społecznościowych Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – OTOZ Animals.

„Kilku oprawców ze szczególnym okrucieństwem pozbawiło życia młodego kotka, przecinając go na pół gilotyną prawdopodobnie do cięcia paneli. Zwierzę konało w okropnych męczarniach, jego płacz jest dla nas czymś niespotykanym dotąd” – czytamy we wpisie opublikowanym przez OTOZ Animals. – „Towarzyszący mordercom śmiech podczas całego nagrania nie pozostawia złudzeń, to sadyści którzy są wręcz dumni z tego co robią”.

Akcja ściągania kota z drzewa tuż obok... lubelskiej redakcji Radia ESKA!

Oprawcy zabili młodego kota. Sprawą zajmują się policjanci

Członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami od razu po otrzymaniu drastycznego wideo złożyli zawiadomienie do organów ścigania. Jak twierdzą, autorem nagrania może być mieszkaniec Zamościa.

„Nie wiemy ile zwierząt zostało skrzywdzonych przez tych sadystów, jednak podejmiemy wszelkie środki, aby doprowadzić ich przed sąd. OTOZ Animals będzie oskarżycielem posiłkowym w sprawie” – zapowiadają aktywiści i dodają, że będą walczyć o najwyższy wymiar kary dla oprawców zwierzęcia.

Jak ustaliło Radio Zet, sprawą zajmują się już policjanci z Zamościa.

Zobacz także: Pieski były w fatalnym stanie. Ich właściciel już usłyszał zarzuty znęcania się

Źródło: Bestialstwo w czystej postaci. Przecięli kota gilotyną do płytek. Zwierzę konało w ogromnych męczarniach