Kącik adopcyjny

Łaciata Sonia czeka na dom. Jest bardzo przyjazna!

2024-02-28 21:35

Ma silny temperament i uwielbia ludzi. W Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu czeka na kochających właścicieli, z którymi będzie mogła chodzić na długie spacery. Zobacz jaki z niej słodziak!

Sonia to około trzyletnia suczka, która do schroniska trafiła we wrześniu 2023 roku.

— To niewielka łaciata, krótkowłosa suczka. Jest jednak dość masywnie zbudowana, więc można powiedzieć, że pod względem wagi jest średnim psem. Zdecydowanie jest dla miłośników czworonogów, które mają długi tułów i krótkie łapki. Nie radziła sobie w boksie grupowym, więc zamieszkała w pojedynczym kojcu. Nie dogaduje się z innymi suczkami. Zdecydowanie woli kontakt ze spokojnymi i pewnymi samcami. Sonia uczy się chodzić na smyczy, bardzo lubi ludzi i spacery. To fajna suczka dla aktywnych ludzi, którzy pokażą jej uroki życia w dobrym domu. — mówi Agnieszka, wolontariuszka z zamojskiego schroniska.

Bocian wrócił na ukochaną wieś. W Krutyni czekali na niego całą zimę

Sonia jest gotowa do adopcji - jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Każdy, kto rozważa przygarnięcie czworonoga ze schroniska powinien pamiętać, że taka decyzja powinna być dobrze przemyślana. Posiadanie zwierzęcia to odpowiedzialność. Warto też umówić się na spacer zapoznawczy z wybranym psiakiem. Informacje kontaktowe znajdują się na Facebookowym profilu Wolontariat w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.