Kolbuszowa: Okradli domy. Wpadli przez przypadek

i

Autor: policja.gov

Biłgoraj: Potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku

2021-11-18 11:13

Biłgorajska policja poszukuje świadków wypadku w Biszczy. Potrącony został 67 – letni pieszy. Sprawca odjechał z miejsca wypadku nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy.

Wypadek miał miejsce w środę (17 listopada) około godziny 18:00 w Biszczy (powiat biłgorajski). Policja ustaliła, że 67-latek poruszał się pieszo poboczem drogi i został potrącony przez samochód. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku, a także kierujących, którzy poruszali się tą trasą z włączonymi rejestratorami. Osoby te proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc na numer 47 815 22 10 lub 112. — informuje Joanna Klimek z Komendy Policji w Biłgoraju.

Pomocy poszkodowanemu udzielił inny kierowca, 36 – letni mieszkaniec Biłgoraja, który o wypadku poinformował policję. Poszkodowany pieszy został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala. Mundurowi ustalili, że 67-latek był nietrzeźwy, miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.