halowa piłka nożna

i

Autor: pixabay.com

Zamość: Służby mundurowe zagrają charytatywnie

2022-03-31 17:36

W hali OSiR w Zamościu 2 kwietnia (sobota) odbędzie się turniej halowej piłki nożnej. Podczas wydarzenia będą zbierane środki na rehabilitację Mateusza Feręca z Biłgoraja.

Strażacy, policjanci, księża, funkcjonariusze służby więziennej oraz 2 drużyny wojska amerykańskiego zagrają 2 kwietnia (sobota) w hali zamojskiego OSiR.

Druga edycja turnieju charytatywnego służb mundurowych garnizonu Zamość o puchar wiceministra sprawiedliwości "Gramy dla Mateusza" .Będą to rozgrywki pomiędzy ośmioma drużynami. a całe przedsięwzięcie jest zorganizowane dla Mateusza, chłopaka z Biłgoraja, który cierpi na porażenie mózgowe i wodogłowie. Mimo to zaskakuje wszystkich swoją determinacją, wolą walki i będziemy przede wszystkim starali się jak najwięcej środków finansowych zgromadzić na jego rehabilitację. Zapraszamy wszystkich, mam nadzieję, że będzie to kawał dobrej zabawy. — mówi Jarosław Małecki, rzecznik Komendanta Zakładu Karnego w Zamościu.

Wydarzenie rozpocznie się o 9:30, a podczas jego trwania wśród publiczności będą krążyły puszki, do której każdy będzie mógł dorzucić swoją cegiełkę na rehabilitację Mateusza Feręca.